Atrakcje Turystyczne

Jezioro Resko Przymorskie

Jezioro Resko Przymorskie ma powierzchnię około 600 ha, a jego średnia głębokość to zaledwie 1,5 m (max 2,5 m). To idealne wręcz warunki do uprawiania wszelkich sportów wodnych, zwłaszcza windsurfingu, w którym na początku bardzo łatwo o wywrotkę. Nad jeziorem znajduje się wojskowy dom wypoczynkowy z pełnym zapleczem rekreacyjnym. więcej »

Mrzeżyno

Piaszczysta plaża w Mrzeżynie podzielona jest rzeką na kąpielisko zachodnie oraz wschodnie. Na kąpielisko wschodnie wiedzie pięć przejść - w tym 2 dostosowane dla niepełnosprawnych - za to na zachodnią plażę można dotrzeć przy zachodnim falochronie. więcej »

Dźwirzyno

Z biegiem lat coraz bardziej popularne stają się wczasy lekarskie i duża ilość ośrodków urlopowych, pensjonatów a również domów wypoczynkowych sporządza propozycję skierowaną do kuracjuszy. Dźwirzyno to również miejsce, w jakim planowane są zielone szkoły, obozy dla dzieci. więcej »

Grzybowo

Grzybowo to nadbałtycka wioska położona wzdłuż drogi łączącej Mrzeżyno z Kołobrzegiem. Do centrum Kołobrzegu jest tylko 5 km. więcej »