Atrakcje Turystyczne

Plaża w Rogowie

Plaża w Rogowie to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Tutejsza plaża jest naprawdę szeroka, jest na niej mnóstwo miejsca do plażowania. Z głównej ulicy Rogowa do plaży jest tylko 200-300 metrów. To jedna z piękniejszych plaż na polskim wybrzeżu! więcej »

Wiele wejść od ul. Kołobrzeskiej

Jezioro Resko Przymorskie

Jezioro Resko Przymorskie ma powierzchnię około 600 ha, a jego średnia głębokość to zaledwie 1,5 m (max 2,5 m). To idealne wręcz warunki do uprawiania wszelkich sportów wodnych, zwłaszcza windsurfingu, w którym na początku bardzo łatwo o wywrotkę. Nad jeziorem (w Rogowie) znajduje się wojskowy dom wypoczynkowy z pełnym zapleczem rekreacyjnym. Po wykupieniu odpowiedniego pozwolenia, można wędkować. więcej »

Dźwirzyno

Z biegiem lat coraz bardziej popularne stają się wczasy lekarskie i duża ilość ośrodków urlopowych, pensjonatów a również domów wypoczynkowych sporządza propozycję skierowaną do kuracjuszy. Dźwirzyno to również miejsce, w jakim planowane są zielone szkoły, obozy dla dzieci. więcej »

Grzybowo

Grzybowo to nadbałtycka wioska położona wzdłuż drogi łączącej Mrzeżyno z Kołobrzegiem. Do centrum Kołobrzegu jest tylko 5 km. więcej »