Atrakcje Turystyczne

Plaża w Rogowie

Plaża w Rogowie to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Tutejsza plaża jest naprawdę szeroka, jest na niej mnóstwo miejsca do plażowania. Z głównej ulicy Rogowa do plaży jest tylko 200-300 metrów. To jedna z piękniejszych plaż na polskim wybrzeżu! więcej »

Wiele wejść od ul. Kołobrzeskiej

Mrzeżyno

Piaszczysta plaża w Mrzeżynie podzielona jest rzeką na kąpielisko zachodnie oraz wschodnie. Na kąpielisko wschodnie wiedzie pięć przejść - w tym 2 dostosowane dla niepełnosprawnych - za to na zachodnią plażę można dotrzeć przy zachodnim falochronie. więcej »

Dźwirzyno

Z biegiem lat coraz bardziej popularne stają się wczasy lekarskie i duża ilość ośrodków urlopowych, pensjonatów a również domów wypoczynkowych sporządza propozycję skierowaną do kuracjuszy. Dźwirzyno to również miejsce, w jakim planowane są zielone szkoły, obozy dla dzieci. więcej »

Kołobrzeg

Kołobrzeg - jak sama nazwa wskazuje - znajduje się tuż przy brzegu Bałtyku. To jedno z najstarszych miast w Polsce - ma bardzo długą historię. więcej »

Trzebiatów

Trzebiatów nazywany jest miastem czterech kultur - w czterech zabytkowych budowlach sakralnych do dziś odbywają się nabożeństwa czterech różnych wyznań: rzymskokatolickiego, prawosławnego, ewangelicko-augsburskiego i grekokatolickiego. więcej »