Atrakcje w Rogowie

(8)

Plaża w Rogowie Poza położeniem w cichej okolicy turystów urzeka tutejsza plaża. Jest ona naprawdę szeroka, jest na niej mnóstwo miejsca do plażowania. Z głównej ulicy Rogowa... więcej »

Wiele wejść od ul. Kołobrzeskiej

Jezioro Resko Przymorskie Jezioro Resko Przymorskie to pozostałość po zatoce morskiej, która została oddzielona od morza pasem lądu. Jego powierzchnia to około 600 ha (w zależności od metod... więcej »

Mrzeżyno Mrzeżyno już od średniowiecza było portem morskim - handlowym i rybackim - dla pobliskiego Trzebiatowa. Port w Mrzeżynie i osada powstały przez przypadek. Wcześniejszym portem morskim w t... więcej »

Dźwirzyno Dźwirzyno to rybacka miejscowość i miejscowość wczasowa zarazem. Rogowo sąsiaduje z Dźwirzynem - dzieli je odległość około 4 km. Dźwirzyno leży jednocześnie nad Bałtykiem i jeziorem Resk... więcej »

Grzybowo Grzybowo to nadbałtycka wioska położona wzdłuż drogi łączącej Mrzeżyno z Kołobrzegiem. Do centrum Kołobrzegu jest tylko 5 km. Grzybowo leży w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego -... więcej »

Kołobrzeg Kołobrzeg - jak sama nazwa wskazuje - znajduje się tuż przy brzegu Bałtyku. To jedno z najstarszych miast w Polsce - ma bardzo długą historię. Pierwsze zapiski odnoszące się do Kołobrzeg... więcej »

Trzebiatów Trzebiatów to największe, w sąsiedztwie nadmorskich letnisk Rogowo, Mrzeżyno, Pobierowo, miasteczko (nie licząc Kołobrzegu), liczące ponad 10tys. mieszkańców,... więcej »

Dzieje Rogowa sięgają XV wieku. W tamtym czasie port morski w Regoujściu rozwijał się tak dynamicznie, że Kołobrzeżanie, bojąc się że port w Kołobrzegu straci na znaczeniu, zagrodzili port morski w... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00